Analýza kľúčových slov

Analýza kľúčových slov výrazne napomáha k zlepšeniu optimalizácie webovej stránky pre vyhľadávače. Ponúka široký prehľad slov a fráz, ktoré ľudia denne vyhľadávajú. Vďaka tomu vieme, čo ich zaujíma a ktorým smerom treba zamerať online marketingové aktivity. Je zaujímavé pozorovať o aké oblasti, témy, prípadne konkrétne produkty sa používatelia na internete zaujímajú.

V akom období počas roka sa zvyšuje dopyt po určitých slovách alebo aká je pri nich miera vyhľadávania. Analýza kľúčových slov otvára balík príležitostí a nových nápadov pre zlepšovanie vášho webu a internetového marketingu.

Využiť ju môžete napríklad pri:

SEO optimalizácii – správne zapracovanie analýzy robí web na internete dohľadateľným pre používateľov a vyhľadávače. To znamená, že vyhľadávače zobrazujú váš web na vyššej pozícii. Vďaka tomu vás rýchlejšie a ľahšie nájdu budúci klienti.

Štruktúre webu – štruktúra webu nie je dôležitá len po optickej a dizajnovej stránke. Ide aj o to, či vyhovuje „jazyku“ vyhľadávačov a či jej štruktúre porozumejú. Kľúčové slová je možné zapracovať do rôznych časti webu. Od názvov podstránok, nadpisov, podnadpisov, až po samotné texty, alt tagy a podobne.

Blogu – chcete tvoriť obsah, ktorý priláka pozornosť ľudí? Tvorte blogy efektívne! Zvýšte interakciu s používateľmi a tvorte obsah, ktorý vyhľadávajú. Máte tak v rukách hodnotný tromf, ktorý je možné propagovať na vlastnom webe a sociálnych sieťach.

Prieskume trhu – najhodnotnejším prínosom je prieskum trhu (nie len internetového). Sezonalita a vyhľadávaný obsah vám o zákazníkoch veľa napovie. Získané vedomosti zúžitkujete pri inšpirácii a lepšom plánovaní svojich podnikateľských činností.

Pre koho je táto služba vhodná?

Pre všetkých…
  • …ktorí chcú optimalizovať svoj web pre vyhľadávače
  • …ktorí chcú vedieť, čo zaujíma ich potenciálnych klientov a priniesť im lepší obsah
  • …čo chcú, aby ich vyhľadávače našli
  • …ktorí potrebujú upraviť štruktúru webu a posunúť sa vo vyhľadávaní na vyššiu pozíciu
  • …ktorí by radi prinášali svojim zákazníkom pútavý obsah, s pridanou hodnotou vo forme blogu
  • …ktorí chcú vystúpiť z davu a ukázať klientov svoj plný potenciál
  • …čo chcú nakopnúť svoj web
  • …čo majú radi nutelu 🙂

Analýza kľúčových slov – Zopár realizovaných projektov

A koľko ma analýza kľúčových slov bude stáť?

Analýza kľúčových slov pre malé a stredné projekty začína už od 200€
  • Profesionálne spracovaná analýza kľúčových slov, ktorá zahŕňa stovky až tisícky slov podľa náročnosti projektu

Máte záujem o túto službu? Alebo ďalšie otázky?

Kontaktujte nás prostredníctvom formulára nižšie.