Reklama na Google Prešov

Google Adwords je platená forma reklamy vo vyhľadávači Google, ktorá sa zobrazuje na najlepších miestach. Svoj účel plní na základe kľúčových slov. Jej výhodou je, že reklamy v Google vyhľadávači upútajú pozornosť používateľov rýchlejšie, ako bežné organicky vyhľadané výsledky. Reklamy na Google si pritom môžete plne prispôsobiť. Je možné ich nastaviť tak, aby sa zobrazovali pri určitých slovách alebo frázach, ktoré ľudia vyhľadávajú.

Reklama Prešov

Okrem toho ponúkajú aj možnosť zobrazenia v určitých oblastiach, podľa geografickej polohy používateľov. Vďaka tomu sa reklamy zobrazujú v správny čas, na správnom mieste. Tým sa maximalizuje ich efektivita a máte istotu, že sa dostanú k tej správnej cieľovej skupine. Jedna z najväčších výhod AdWords reklamy je, že nevyhadzujete finančné prostriedky a presne viete, kam vaše peniaze idú. Za reklamu na Google totiž platíte až vtedy, keď na ňu niekto klikne.
Zobrazovanie reklám je tak svojím spôsobom zadarmo a môže slúžiť ako branding. Systém ponúka množstvo štatistík a údajov v reálnom čase, ktoré viete využiť aj pre ďalšie marketingové účely. Celkovú kampaň tak viete zhodnotiť. Zistíte, koľko ste mali na reklamu kliknutí, kde máte konkurenciu a čo treba zlepšiť. Táto forma reklamy vám pomôže zvýšiť návštevnosť webu, počet objednávok a povedomie o vašej značke. Celkovo môžeme povedať, že nástroj Google reklamy (Adwords), pomáha v dosahovaní biznis cieľov.

Pre koho je táto služba vhodná?

Pre všetkých…
  • …ktorí sa chcú zobrazovať na prvých miestach na Googli
  • …ktorí chcú upútať pozornosť potenciálnych klientov rýchlejšie
  • …čo chcú mať kontrolu nad svojou reklamou
  • …ktorí chcú zobrazenie reklamy len podľa určitých slov, fráz alebo geografickej polohy
  • …čo chcú reklamy v správnom čase na správnom mieste, čím z nich dostanú maximum
  • …čo chcú platiť za reklamu až vtedy, keď na ňu niekto klikne
  • …čo majú radi nutelu 🙂

Reklama na Google – Zopár realizovaných projektov

A koľko ma reklama na Google bude stáť?

Reklama na Google pre malé a stredné projekty začína už od 200€
  • Efektívna reklama na Google orientovaná na výsledky.

Máte záujem o túto službu? Alebo ďalšie otázky?

Kontaktujte nás prostredníctvom formulára nižšie.