Najnovšie web stránky od TOSTAD.sk. V poslednom období sme vytvorili viacero zaujímavých web stránok a v tomto krátkom prehľade vám zopár z nich ukážeme a veľmi stručne aj predstavíme.

Web stránky od TOSTAD.sk

Web stránky od TOSTAD.sk sú postavené na CMS WordPress, čo prináša zákazníkom kvantum výhod. Ako príklad uvádzame neustále bezplatné aktualizácie, množstvo bezplatných rozšírení (pluginov), jednoduché intuitívne ovládanie, veľká SK komunita a veľa ďalšieho. Tento systém je vhodný ako pre štandardné prezentačné web stránky tak aj pre rôzne e-shopy (zastávame ale názor, že najmä menšie e-shopy). Prinášame vám teda prehľad zopár posledných webov, ktoré sme pre našich klientov pripravovali.

Tvorba web stránky pre BEGBIE

V spolupráci s agentúrou HEADS do nášho portfólia nedávno pribudla aj táto prezentačná web stránka pre spoločnosť BEGBIE. Našou úlohou bolo kompletné nahodenie dizajnu podľa predlohy.

BEGBIE TOSTAD tvorba web stránok

Pozrieť si ju môžete na Begbie.sk


Bezplatná tvorba webu pre Pomáhame Matejkovi o.z.

Pokračujeme v pomoci neziskovým organizáciám a občianskym združeniam. Tentokrát sme vytvorili bezplatnú webovú stránku pre Pomáhame Matejkovi o.z.. Matejko je 8 ročný chlapček s Downovým syndrómom. Citujeme zakladateľov, Matejkových rodičov: „Prostredníctvom novovzniknutého občianskeho združenia chceme dať Matejkovi šancu, aby sa mohol rozvíjať ako iné deti, učiť sa, študovať, športovať, rozvíjať svoj talent v rôznych odvetviach, zabávať sa, ale aj uzatvárať priateľstvá a bližšie vzťahy.“ Sme radi, že sme mohli takto pomôcť a želáme Matejkovi všetko dobré 🙂

Pomáhame Matejkovi TOSTAD tvorba web stránok

Web stránku a spôsoby, ako môžete Matejkovi pomôcť aj vy, si môžete pozrieť tu – Pomahamematejkovi.sk


Tvorba jednostránkového webu pre 4V GROUP

Medzi našich spokojných klientov sa nedávno zaradila aj spoločnosť 4V GROUP s.r.o. z Prešova, ktorej sme pripravili rýchlu jednostránkovú web stránku a aktuálne jej pomáhame s reklamou na Google.

čistíme ozónom tostad tvorba web stránok

Web stránku si môžete pozrieť tu – Cistime-ozonom.sk


Tvorba web stránok nielen pre Prešov a okolie

Web stránky tvoríme klientom nielen v Prešove a okolí ale aj po celom Slovensku i v zahraničí (najmä Česko a Poľsko). V dnešnej online dobe nie je problém sa spojiť telefonicky, email, cez Skype a podobne. Väčšinu našich klientov sme ani osobne nestretli. Navyše sme v aktuálnych COVID časoch pozastavili osobné stretnutia a všetko robíme výhradne online.

Cena web stránky je veľmi výhodná

V aktuálnej situácii začína cenovka štandardnej prezentačnej web stránky na 400€. V prípade ak klient nemá zložité požiadavky a ide skutočne o jednoduchý web, je táto cena zachovaná. Okrem tejto sumy si klient musí ešte zabezpečiť na vlastné náklady doménu a webhosting.

tvorba webových stránok prešov

Máte záujem o novú web stránku?

Kontaktujte nás na info@tostad.sk alebo +421 948 025 410 a radi vám pomôžeme 🙂