Tvorba web stránok nemusí byť finančne náročná. Najmä ak ste nezisková organizácia, občianske združenie či podporujete verejnoprospešné záujmy a projekty. V TOSTAD.sk sa snažíme takéto projekty podporovať. A to konkrétne tak, že tvoríme prezentačné web stránky a pomáhame s ich úpravami. A to všetko úplne bezplatne a bez nároku na honorár.

Tvorba web stránok pre neziskové organizácie zadarmo

Vlastníte dobročinnú organizáciu, ste jej členom alebo sympatizantom? Potrebujete pre váš projekt novú prezentačnú web stránku ale nemáte na ňu financie? Ste na tom správnom mieste. Vytvoríme vám jednoduchú web stránku úplne zadarmo. T.j. za našu prácu nezaplatíte ani euro. Tvorba web stránky zahŕňa návrh webdizajnu, jeho nahodenie do systému WordPress, celkové nastavenie a zabezpečenie webu, poradenstvo v online marketingu a v prípade potreby aj ďalšie služby. Naposledy sme takto pomohli napríklad organizácii Humanitár n.o..

Doména a webhosting tiež zadarmo?

Štandardne si musíte doménu a hosting zaplatiť vy. Ak ešte doménu a hosting nemáte, tak pre predstavu to orientačne môže stáť asi 30 eur na rok. Existujú však rôzne spoločnosti, ktoré vám poskytnú webhosting či doménu zadarmo. Ako príklad uvádzame najväčšieho slovenského poskytovateľa webhostingu Websupport. Viac o tejto ich akcii sa dozviete na tomto linku – https://www.websupport.sk/freeweb. (link bez affiliate odkazu)

A čo ochrana osobných údajov (GDPR) pre web stránku?

Ak ste ešte nemali web stránku, tak budete potrebovať aj podmienky ochrany osobných údajov. Tie sa vo všeobecnosti riešia na úrovni organizácie, t.j. nejaké dokumenty by ste už mali mať vypracované. Pravdepodobne bude potrebná ich mierna úprava a doplnenie dokumentov pre web stránku. Ohľadom toho vám ale viac povie tvorca vašich podmienok ochrany osobných údajov. Týchto podmienok sa ale netreba báť. Bavíme sa tu totiž o jednoduchých prezentačných weboch s maximálnou funkcionalitou odosielania kontaktného formulára. Preto tam tie podmienky nebudú také komplikované ako by boli povedzme pri veľkom eshope.

tvorba webstránok zadarmo

Kde je háčik?

Nikde. Nehľadajte za tým žiadne skryté úmysly ani žiaden netradičný biznis plán. Jediné čo od vás očakávame je trpezlivosť, keďže túto činnosť robíme vo svojom voľnom čase a naše kapacity sú tak obmedzené.

A čo z toho potom máte?

Dobrý pocit. A to nám úplne stačí. Veď ako povedal sám Bill Nye – „Môžeme spraviť svet lepším miestom pre všetkých.“ („We can make the world a better place for everyone.“)

Tak poďme na to 🙂

Ak si teda o svojom projekte myslíte, že spĺňa nejakú črtu dobročinnosti, neváhajte nás kontaktovať na info@tostad.sk alebo +421 948 025 410 a preberieme ďalší postup.

Ak viete o nejakej neziskovej organizácii, ktorá by potrebovala novú web stránku, dajte nám tip na info@tostad.sk. Vopred ďakujeme.