Newsletter

Newsletter patrí k najpoužívanejším formám online marketingu, ktoré majú skutočný účinok. Zasiahne zákazníka presne tam, tým, čím potrebujete. Určite máte každý mesiac vo svojom portfóliu niečo, čo by ste radi dostali do popredia. Rôzne špeciálne alebo pravidelné ponuky, exkluzívne produkty či iné relevantné informácie, ktoré sa doručia priamo do emailovej schránky vašich zákazníkov.

Notifikácia správy ich hneď upozorní a získajú okamžitý prístup k tomu, čím ich chcete zaujať. Vaši zákazníci sa nemusia prehrabávať v obrovskej ponuke produktov a dostanú len pre nich významné informácie. Newsletter poslúži tiež na pripomenutie a pomôže vašim zákazníkom udržať prehľad o vašom sortimente.

Ako funguje Newsletter?

Základom sú kvalitné texty (pozri Copywriting), ktoré už na prvý pohľad zaujmú. V tomto prípade nám pôjde o trefné a stručné popisy vystihujúce hlavnú myšlienku newslettra. Dotvoríme ich jednoduchou a výstižnou grafikou, kde nebudú chýbať obrázky produktov či služieb s priamym preklikom na váš web. Už dopredu sa dohodneme na vašej špeciálnej, pravidelnej alebo akciovej kampani a newsletter pripravíme na čas.

Na základe vašej databázy kontaktov vieme vyselektovať rôznych zákazníkov a je len na vás, či newsletter chcete poslať všetkým alebo máte špeciálnu ponuku len pre vyvolených. Prednostne pracujeme v MailChimpe, ktorý zvládne výborne pokryť vaše potreby a patrí k najpoužívanejším hráčom na online poli. V prípade záujmu vieme pomôcť aj s budovaním databázy.

Pre koho je vhodné využívať Newsletter?

Pre všetkých…
  • …čo chcú osloviť svojich online zákazníkov osobnejšou formou
  • …ktorí chcú trafiť do čierneho a zaujať konkrétnou ponukou
  • …čo chcú svojim zákazníkom poskytnúť relevantné informácie
  • …ktorí radi informujú o špeciálnych ponukách / službách priamo, pomocou mailu
  • …ktorí chcú využívať jednu z najpopulárnejších foriem online marketingu
  • …čo potrebujú nakopnúť svoj predaj
  • …čo majú radi nutelu 🙂

Koľko stojí tvorba Newslettera?

Cena za vytvorenie jedného newslettera začína na úrovni 50€ no závisí od mnohých faktorov
  • Najlepšie spravíte ak nám napíšete s podrobnými požiadavkami, keďže ceny newslettra sú veľmi individuálne

Máte záujem o túto službu? Alebo ďalšie otázky?

Kontaktujte nás prostredníctvom formulára nižšie.