Služby

Tvorba web stránok

je našou hlavnou službou. Ponúkame ale tiež komplexné služby v oblasti online marketingu. Základné kategórie sú nasledovné.
900+ vypitých šálok kávy
195 ukončených projektov
157 spokojných klientov
1785+ dní bez nehody :)

Portfólio

Nižšie nájdete výber z nášho portfólia realizovaných projektov. Všetko je rozdelené do prehľadných kategórií podľa typu služby.

Čomu rozumieme?

Štandardný cenník

Nižšie nájdete orientačné ceny našich vybraných služieb. Reálne sú ale ceny veľmi individuálne, keďže závisia od mnohých parametrov a preto môžu byť aj výrazne iné. Aj preto neuvádzame ceny všetkých služieb. Najlepšie urobíte, ak nám priamo napíšete vaše požiadavky a my vás budeme kontaktovať s personalizovanou ponukou.


O nás

Tu sa vám pokúsime v krátkosti predstaviť {náš tím workoholikov} samých seba. Povieme vám čo to o našich cieľoch, názoroch, vzdelaní ... aale veď viete, všetky tie veci, ktoré na poriadnej firemnej webstránke nesmú chýbať.
History

Takže kto vlastne sme?

Sme partia mladých ľudí, ktorých baví {práca} online. Vo všeobecnosti preto, lebo spolu pokrývame pomerne širokú oblasť online profesií. Zahŕňa etablované služby akými sú tvorba web stránok či tvorba eshopov. Tiež aktuálne populárnu správu stránok na Facebooku či Instagrame. Venujeme sa aj copywritingu či analýze kľúčových slov. {Nie žeby na tom záležalo, ale} Každý z nás má vysokoškolské vzdelanie v odbore. Minimálne to teda dokazuje, že ak niečo začneme tak to aj úspešne dokončíme. Okrem toho má samozrejme každý z nás za sebou roky praxe. Určite Vám ale nebudeme tvrdiť, že sme najlepší, najväčší odborníci alebo niečo podobné. {Samochvála smrdí.. a preto} To o nás môžu hovoriť len naši klienti.

...a o čo nám ide?

Našou misiou je pomáhať jednotlivcom či organizáciám vstúpiť do online sveta a presadiť sa v ňom. Zabudnite na hracie automaty. Skutočným hazardom dnešnej doby je to, že vaša firma nemá webovú prezentáciu. Nároky používateľov sa zvyšujú a klienti vkladajú dôveru len do tých najlepších. Pár rokov neaktualizovaný web je preto rovnakou chybou, ktorá vašich potenciálnych klientov skôr odradí. Za pokrok v online svete môžu aj smartfóny, vďaka ktorým je responzívnosť a rýchlosť načítavania dôležitejšia ako kedykoľvek predtým. Mnoho podnikateľov si tieto veci neuvedomuje, ale aj napriek tomu by radi využili všetky príležitosti, ktoré im online svet ponúka. Práve preto sme tu my. Záleží nám na tom, aby naši klienti dostali presne to, začo zaplatili. Okrem toho sa vždy snažíme ich očakávania prekonať a prekvapiť ich pridanou hodnotou. Niet pre nás totiž lepšieho uznania, ako spokojný klient. {Lebo nikto nedokáže dať toľko radosti človeku, ako len spokojný klient človeku}.
na spokojného klienta - TOSTAD

Náš tím

My sme TOSTAD. Tešíme sa na spoluprácu práve s vami.


Blog

Blog o tvorbe web stránok, wordpresse a online marketingu.

Na čo nezabudnúť pri tvorbe web stránky

Na čo nezabudnúť pri tvorbe web stránky? V tomto stručnom článku sa pozrieme na dôležité aspekty pri tvorbe novej web stránky. 1. Jasný účel a

Najnovšie web stránky od TOSTAD.sk

Najnovšie web stránky od TOSTAD.sk. V poslednom období sme vytvorili viacero zaujímavých web stránok a v tomto krátkom prehľade vám zopár z nich ukážeme a

Reklama na Google (Adwords/Ads) a jej cena

Vďaka svojej popularite a stále nekončiacemu technickému vzrastu už Google dávno nie je len obyčajným vyhľadávačom. V súčasnosti predstavuje aj jednu z najväčších inzertných sietí

Kontakt

Ak máte záujem o naše služby alebo máte akékoľvek otázky, môžete nás kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára. Spravíme všetko preto, aby sme Vám odpovedali čo najskôr. Ak Vám nevyhovuje formulár, nižšie nájdete iné formy kontaktu.

  Pomáhame

  Neziskovým organizáciám, občianskym združeniam a iným dobročinným a verejnoprospešným záujmom. Tiež potrebujete pomoc? Napíšte nám.

  Spoločnosť TOSTAD s.r.o. nie je platcom DPH, má sídlo na ulici Jabloňová 13 v Prešove, PSČ 080 01.
  Je zapísaná v Prešove na odd. Sro, vl.č.34034/P.
  IČO: 50715259 DIČ: 2120431742 IČ DPH: SK2120431742 (podľa §7a)
  IBAN: SK75 8330 0000 0028 0116 7459 SWIFT: FIOZSKBA

  Sme hrdým certifikovaným Google Partnerom v oblasti reklamy na Google  Podmienky ochrany osobných údajov

  tvorba web stránok prešov

  tvorba webstránok

  tvorba www stránok

  tvorba web stránok cena

  online marketing prešov

  reklama na google prešov

  web dizajn prešov

  tvorba webových stránok prešov

  tvorba webových stránok

  Slava Ukrajini!
  Herojam slava!
  Support Ukraine